OPZL postara się o nowe Bony na innowacje

Kolejne bony na innowacje być może już latem 2020 roku. Możliwe to będzie dlatego, że największy operator Bonów na innowacje w tej części kraju, który w projektach województw Polski zachodniej przyznał już około 15 mln zł na 150 projektów B+R, jakim jest Organizacja Pracodawców Ziemi Lubuskiej będzie startował w nowym konkursie.

Więcej

Lista rankingowa Wniosków o Bon w konkursie 02/2019

W dniu 22.11.2019 roku zakończyła się ocena merytoryczna Wniosków o Bon złożonych w ramach konkursu nr 2/2019 ogłoszonego w dniu 19.08.2019 roku przez Organizację Pracodawców Ziemi Lubuskiej. Poniżej przedstawiamy listę Wniosków rekomendowanych do dofinansowania.

Więcej

Bezpłatne warsztaty dla przyszłych innowatorów z PFR i Google

Jak pobudzić kreatywne myślenie i stworzyć od podstaw innowacyjny biznes lub projekt? Jak sprawdzić czego potrzebują przyszli klienci? Tego można się nauczyć, podczas całodniowych, bezpłatnych warsztatów „Projektanci Innowacji PFR” organizowanych przez Google i Polski Fundusz Rozwoju.

Więcej

Koniec oceny formalnej Bonów na innowacje

Zakończyła się ocena formalna Wniosków o bon w konkursie nr 2/2019 w ramach Projektu pt. „Bon na Innowacje – wsparcie lubuskich przedsiębiorstw MŚP w zakresie badań, rozwoju i wdrożeń”.

Więcej