Dofinansowanie kolejnego Bonu na innowacje

Następna firma z Bonem na innowacje od Organizacji Pracodawców Ziemi Lubuskiej. Zakończyła się bowiem procedura protestowa w ramach konkursu 02/2019 Bonów na innowacje. W wyniku jej przeprowadzenia w puli środków którymi dysponuje Organizacja Pracodawców Ziemi Lubuskiej pojawiło się dodatkowe 98 062,16 zł, które były zarezerwowane na pozytywnie rozpatrzone odwołania.

Więcej

OPZL postara się o nowe Bony na innowacje

Kolejne bony na innowacje być może już latem 2020 roku. Możliwe to będzie dlatego, że największy operator Bonów na innowacje w tej części kraju, który w projektach województw Polski zachodniej przyznał już około 15 mln zł na 150 projektów B+R, jakim jest Organizacja Pracodawców Ziemi Lubuskiej będzie startował w nowym konkursie.

Więcej

Lista rankingowa Wniosków o Bon w konkursie 02/2019

W dniu 22.11.2019 roku zakończyła się ocena merytoryczna Wniosków o Bon złożonych w ramach konkursu nr 2/2019 ogłoszonego w dniu 19.08.2019 roku przez Organizację Pracodawców Ziemi Lubuskiej. Poniżej przedstawiamy listę Wniosków rekomendowanych do dofinansowania.

Więcej

Bezpłatne warsztaty dla przyszłych innowatorów z PFR i Google

Jak pobudzić kreatywne myślenie i stworzyć od podstaw innowacyjny biznes lub projekt? Jak sprawdzić czego potrzebują przyszli klienci? Tego można się nauczyć, podczas całodniowych, bezpłatnych warsztatów „Projektanci Innowacji PFR” organizowanych przez Google i Polski Fundusz Rozwoju.

Więcej