Konferencja “Biznes w Iłowej”

biznes w iłowej

9 kwietnia wzięliśmy udział w spotkaniu z przedsiębiorcami, którzy nie wahają się, by poświęcić czas na rozwijanie własnej wiedzy i dzielenie się doświadczeniami w innymi. Przybliżaliśmy im formy wsparcia dla działalności gospodarczej na terenie województwa lubuskiego.

Dużo wiedzy, dużo praktyki

Spotkanie z cyklu “Biznes w Iłowej” zgromadziło kilku ekspertów, którzy nie tylko dzielili się wiedzą, ale również zachęcali ich do udziału w praktycznych warsztatach. Anna Nowak, doradca w projekcie Google Internetowe Rewolucje, podpowiadała jak skutecznie wykorzystywać marketing internetowy. Magdalena Czwojda, psycholog pracy, trener i doradca biznesowy, zorganizowała warsztaty, podczas których uczestnicy mieli okazję sprawdzić się w symulowanych sytuacjach zawodowych.

Możliwości dla przedsiębiorców

Organizację Pracodawców Ziemi Lubuskiej na spotkaniu reprezentowała Joanna Małecka oraz Łukasz Rut. Omówili oni możliwości finansowego wsparcia działalności gospodarczej poprzez pozyskanie dofinansowania na szkolenia pracowników oraz na rozwój biznesu, m.in. w ramach projektu Bon na innowacje. Przedsiębiorcy mogli także skorzystać z indywidualnych konsultacji z przedstawicielami projektu “Lubuskie Bony Rozwojowe” oraz Agencją Rozwoju Regionalnego – pożyczki dla przedsiębiorców.

“Biznes w Iłowej” to cykliczne spotkania małych, średnich i dużych przedsiębiorców, którzy chcą rozwijać swój biznes i korzystać z merytorycznego oraz finansowego wsparcia. Zobacz jak przebiegało kwietniowe spotkanie.