Konferencja “Finansowanie innowacji technologicznych lubuskich przedsiębiorstw”

Organizacja Pracodawców Ziemi Lubuskiej i Bank Gospodarstwa Krajowego SA Oddział w Zielonej Górze serdecznie zapraszają na konferencję Finansowanie innowacji technologicznych lubuskich przedsiębiorstw. Konferencja odbędzie się 8 lutego br. w godz. 9:30 – 13:00 w Hotelu Ruben przy ul. Konstytucji 3 Maja 1a w Zielonej Górze.

Spotkanie adresowane jest do przedsiębiorców zainteresowanych skorzystaniem w 2019 roku z funduszy europejskich przeznaczonych na rozwój innowacyjności mikro, małych i średnich przedsiębiorstw w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój oraz Lubuskiego Regionalnego Programu Operacyjnego. Do udziału zapraszamy także instytucje otoczenia biznesu, stowarzyszenia i izby rzemieślnicze oraz gospodarcze, kluby biznesu i inne zainteresowane podmioty.

W trakcie konferencji przedstawione zostaną m.in. praktyczne zagadnienia związane z zasadami ubiegania się o dofinansowanie oraz realizacji i rozliczenia projektu w ramach Kredytu na innowacje technologiczne PO IR oraz projekt Organizacji Pracodawców Ziemi Lubuskiej „Bon na Innowacje”, który wspiera współpracę nauki i biznesu. Spotkanie będzie także okazją do wymiany doświadczeń i kontaktów biznesowych. Szczegółowa agenda spotkania znajduje się poniżej.

Udział w konferencji jest bezpłatny.

Zgłoszenia zawierające imię, nazwisko uczestnika należy przesłać mailowo na adres: biuro@opzl.pl do 6 lutego br.

Uwaga! Ilość miejsc ograniczona – decyduje kolejność zgłoszeń.

>> Kliknij, by pobrać agendę <<