OPZL postara się o nowe Bony na innowacje

konferencja prasowa opzl

Kolejne bony na innowacje być może już latem 2020 roku. Możliwe to będzie dlatego, że największy operator Bonów na innowacje w tej części kraju, który w projektach województw Polski zachodniej przyznał już około 15 mln zł na 150 projektów B+R, jakim jest Organizacja Pracodawców Ziemi Lubuskiej będzie startował w nowym konkursie.

Wygrana w nim pozwoli lubuskim przedsiębiorstwom sfinansować kolejne 50 usług B+R Bonami na innowacje. To również szansa dla tych, którzy już próbowali otrzymać wsparcie od OPZL, ale np. z powodu wykorzystania dotychczas dostępnych środków nie udało się to im. Chcemy dać kolejną szansę współpracującym z OPZL przedsiębiorstwom.

Zarząd Województwa Lubuskiego ogłosił harmonogram naborów na przyszły rok. W projektach dla przedsiębiorców przewidział tylko jeden konkurs. Właśnie dla operatorów Bonów na innowacje. Dotąd wystartowaliśmy w każdym z takich konkursów i dotąd zawsze wygrywaliśmy je na pierwszym miejscu. Z radością informujemy, że wystartujemy w konkursie kolejny raz i jeśli i tym razem się uda, już na wakacje 2020 będzie można w OPZL otrzymać kolejne wsparcie w ramach tej sprawdzonej już formuły. Trzymajcie proszę za nas kciuki.

Zobacz poniżej harmonogram naborów na 2020 rok środków unijnych w woj. lubuskim.

>> Harmonogram naborów na 2020 w województwie lubuskim