Spotkania informacyjne dla przedsiębiorców

bon na innowacje spotkanie informacyjne

Zastanawiasz się, czy Bon na innowacje jest dla Ciebie? Przyjdź na spotkanie informacyjne w Gorzowie Wielkopolskim lub  Zielonej Górze.

Trwa nabór wniosków o Bon na innowacje

Bon na innowacje to szansa dla lubuskich MŚP na pozyskanie dofinansowania w wysokości nawet 100 tys. zł na prace badawczo-rozwojowe. Kwota ta pokryje 85% wartości planowanej innowacji. Dlaczego warto wziąć udział w konkursie? Ponieważ dzięki opracowaniu nowych technologii, każda mała lub średnia firma może zwiększać swoją konkurencyjność na rynku lokalnym, krajowym, a nawet międzynarodowym. Opracowane innowacje mogą także przynieść realne zyski i wesprzeć przedsiębiorstwo w budowaniu pozycji lidera.

Spotkania informacyjne dla przedsiębiorców

Specjalnie dla właścicieli małych i średnich firm, działających na terenie województwa lubuskiego, zaplanowane zostały dwa spotkania informacyjne, podczas których zdobędą oni niezbędne informacje o konkursie, a także – poznają projekty, które już skorzystały na dofinansowaniu.

Spotkania odbędą się:

  • w Gorzowie Wielkopolskim, 21 stycznia 2019 r., w WiMBP im. Zbigniewa Herberta (sala konferencyjna nr 216, piętro II);
  • w Zielonej Górze, 23 stycznia 2019 r., w w Urzędzie Marszałkowskim (ul. Bolesława Chrobrego 1-3-5, sala konferencyjna nr 0.35, poziom 0).

Na spotkania obowiązują zapisy!!!

Zainteresowanych udziałem w spotkaniu w Gorzowie prosimy o wypełnienie formularza dostępnego na stronie: http://rpo.lubuskie.pl/wez-udzial-w-szkoleniach-i-konferencjach/szkolenie-formularz?termId=303834.

Osoby chętne do udziału w spotkaniu w Zielonej Górze prosimy o wypełnienie formularza dostępnego na stronie: http://rpo.lubuskie.pl/wez-udzial-w-szkoleniach-i-konferencjach/szkolenie-formularz?termId=304012.

Zapraszamy!