Startup Weekend #2 w Zielonej Górze – Zaproszenie

startup weekend zielona góra maj 2019

17 maja br. w Nowej Soli w Parku Interior odbędzie się już drugie spotkanie Startup Weekend. Zapraszamy do udziału zarówno działających przedsiębiorców jak i osoby, które dopiero myślą o rozpoczęciu własnego biznesu.

Twój pomysł w 54 godziny

Masz pomysł, który chciałbyś realizować lub problem, który chciałbyś rozwiązać, ale nie wiesz od czego lub od kogo zacząć?

Techstars Startup Weekend to miejsce, w którym można szukać zespołu, stworzyć prototyp swojego pomysłu, potwierdzić swój pomysł na biznes i uzyskać informacje zwrotne od doświadczonych przedsiębiorców – wszystko w jeden weekend.

Wydarzenie odbędzie się w dniach 17-19 maja 2019 r. w Parku Interior w Nowej Soli. 

Co musisz przynieść?

Dużo energii! Będziesz zmieniać swój własny pomysł lub słuchać innych, a następnie głosować na najciekawsze i tworzyć zespoły z różnymi zestawami umiejętności. Możesz przyjść z przyjaciółmi, ale udział w osobnych zespołach zapewni Ci pełne doświadczenie. Pamiętaj, że chodzi właśnie o zespół.

Twój pomysł powinien być czymś, nad czym wcześniej nie pracowałeś. Pomysł, który rzucasz, i problem, który zamierzasz rozwiązać, mogą dotyczyć kwestii społecznych, edukacyjnych, finansowych, środowiskowych lub innych. W trakcie weekendu będziesz musiał stworzyć prototyp swojego MVP lub minimalnego produktu, który będzie odpowiadał potrzebom klienta docelowego. Otrzymasz informację zwrotną i prawdopodobnie całkowicie odmienisz swoje podejście! Ważne: Nie możesz wcześniej pracować nad swoim pomysłem.

Weekend startowy Techstars to pełne weekendowe doświadczenie. Twój bilet obejmuje:

  • 7 pełnych (i pysznych) posiłków w trakcie weekendu
  • korzyści i zniżki od naszych globalnych partnerów
  • spotkania “sam na sam” z niesamowitymi mentorami
  • nową sieć programistów, projektantów i przedsiębiorców, którzy tak jak Ty chcą zmienić świat
  • cały internet i kawę, którą zdołasz spożyć

Więcej informacji, film promocyjny, agendę oraz listę mentorów znajdziesz na stronie: http://communities.techstars.com/poland/zielona-gora-poland/startup-weekend/13962

Wciąż masz pytania, nie wahaj się skontaktować z nami pod adresem zielonagora@startupweekend.org.

Nie czekaj dłużej i dołącz do ruchu Techstars Startup Weekend!

Zero gadania, tylko działanie!