Zachodnie Forum Gospodarcze 2019

Zachodnie Forum Gospodarcze 2019

Już dziś mamy przyjemność zaprosić Państwa na największe regionalne spotkanie środowiska biznesu.

Szczegóły na www.forum.opzl.pl.

2-4 października, Zielona Góra / Nowa Sól

Wydarzenie to ma już ugruntowaną pozycję w otoczeniu biznesu i na stałe wpisało się w promocję gospodarczą województwa lubuskiego.

Organizacja Pracodawców Ziemi Lubuskiej stanowi największą i najprężniej działającą w województwie lubuskim organizacją pracodawców. Od 2008 r. zaprasza przedsiębiorców, samorządowców, parlamentarzystów i partnerów społecznych na coroczne Forum Gospodarcze, które ma już ugruntowaną pozycję w otoczeniu biznesu i na stałe wpisało się w promocję gospodarczą regionu.

Celem Forum jest dyskusja, wymiana poglądów, poznanie najnowszych trendów gospodarczych, zidentyfikowanie szans i zagrożeń rozwoju przedsiębiorstw funkcjonujących w zachodniej Polsce. Forum kładzie nacisk na zacieśnienie kooperacji gospodarczej poprzez spotkania branżowe czy networking w atrakcyjnej formie.

W tegorocznej edycji Forum skupi się na rynku niemieckim i startupach.

Pierwszy dzień poświęcony będzie polsko-niemieckim kwestiom w biznesie. Przedsiębiorcy zarówno z Polski, jak i z Niemiec otrzymają szansę spotkania z doświadczonymi ludźmi biznesu, którzy przekażą praktyczną wiedzę, jak inwestować i zaistnieć w Niemczech.

Tego dnia odbędzie się również Business Mixer (spotkanie networkingowe), który cieszy się ogromnym zainteresowaniem przedsiębiorców, oraz wieczorna integracja w klubie pod nazwą „Lubuski Oktoberfest”.

Drugi i trzeci dzień poświęcony zostanie startupom.

Zaczniemy od MB Startup Day, organizowanego pod patronem firmy MB Pneumatyka, w charakterze warsztatów, które dostarczą konkretną wiedzę i narzędzia, jakie są potrzebne do rozpoczęcia własnego biznesu.

A zakończymy w piątek w Parku Interior, gdzie zastanowimy się, w jaki sposób budować efekt synergii pomiędzy dużym, dojrzałym biznesem a startupami.

Jak co roku będzie również przestrzeń do prezentacji firm (stoiska).

Więcej informacji na temat Forum (agenda oraz rejestracja) znajduje się na stronie: https://forum.opzl.pl/


Patronat nad wydarzeniem objęli: