F.H.U Piotr Grabas w konkursie Bon na innowacje

F.H.U Piotr Grabas w konkursie Bon na innowacje

Odkładasz realizację innowacyjnego projektu, bo nie możesz znaleźć środków? Zobacz, jak Bon na innowacje pomógł firmie Piotra Grabasa wdrożyć długo wyczekiwane ulepszenia produkcyjne.

Nazywam się Piotr Grabas, reprezentuję firmę handlowo-usługową Piotr Grabas. Zajmujemy się mechaniką i procesami technologicznymi, usprawnianiem procesów. 

 

Jesteśmy już na finiszu realizacji Bonu. Efektem jest robot, który przenosi pojemniki, odbiera je od maszyny, która produkuje te pojemniki i ustawia je w kolejce do kolejnego procesu pakowania. 

Projekt wcześniej nie był brany pod uwagę z racji kosztów. Bon jest bardzo dużą pomocą dla takich właśnie tematów, które nie mogą się doczekać realizacji. 

Każda jedna firma, która ma ochotę popatrzeć na swoje procesy u siebie, wewnętrzne, czy chce wypłynąć gdzieś z jakimś projektem trochę wyżej i znajdzie w nim nutkę innowacyjności, to jest w stanie skorzystać z tego. Naprawdę polecam to rozwiązanie. 

Przez trzeci, ostatni poziom realizacji Bonu i za każdym razem, jeżeli była potrzeba i pojawiły się niedomówienia z mojej strony, kiedy interpretowałem pewne części tego Bonu na dwa sposoby, to wystarczyło tylko pójść do opiekuna czy zadzwonić i zaraz była informacja zwrotna, jak to zrobić. Gładko, bardzo gładko to przebiegało.