Spotkanie przedsiębiorców w Iłowej

spotkanie przedsiębiorców iłowa

9 kwietnia w Iłowej odbędzie się Spotkanie przedsiębiorców. Pojawią się na nim przedstawiciele Organizacji Pracodawców Ziemi Lubuskiej, by omówić możliwości dofinansowania działalności gospodarczej.

Gry biznesowe i internetowe rewolucje

Spotkanie przedsiębiorców będzie okazją do poszerzenia wiedzy o prowadzeniu biznesu i możliwościach, jakie oferuje internetowa reklama, a także rozwijanie umiejętności miękkich. Anna Nowak, doradca w projekcie Google Internetowe Rewolucje przybliży jak działają algorytmy najpopularniejszej wyszukiwarki oraz jak wykorzystać je do prowadzenia strony internetowej tak, by wyświetlać się na wysokich pozycjach w wynikach wyszukiwania. Magdalena Czwojda z New Players Poland Sp. z o.o. zaprezentuje natomiast korzyści z gier szkoleniowych i poszkoleniowych dla pracowników oraz związanych z nimi możliwościami rozwoju kompetencji zespołu oraz regulowania napięć między ludźmi w organizacjach.

Dofinansowanie na szkolenia i innowacje

Po przerwie kawowej Joanna Małecka i Łukasz Rut z Organizacji Pracodawców Ziemi Lubuskiej opowiedzą o dotacjach dla firm. Uczestnicy dowiedzą się, jak pozyskać 80% dofinansowania na szkolenia dla swoich pracowników. Poznają także główne założenia projektu Bon na innowacje, wspierającego lubuskie MŚP w rozwijaniu innowacyjnych pomysłów i zwiększania konkurencyjności na rynku.

Podczas spotkania odbędą się także indywidualne konsultacje z Punktem Informacyjnym Fundusze Europejskie w Zielonej Górze, konsultantem projektu “Lubuskie Bony Rozwojowe” oraz z Agencją Rozwoju Regionalnego w kwestii pożyczek dla przedsiębiorców.

Spotkanie odbędzie się 9 kwietnia 2019 r. o godzinie 16:00 w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Iłowej przy ul. Żagańskiej 11. 

Osoby zainteresowane prosimy o zgłoszenie udziału do 2 kwietnia 2019 r. pod numerem telefonu: 68 368 14 00.