Zapraszamy na konferencję o innowacjach technologicznych!

bon na innowacje

Serdecznie zapraszamy konferencję dotyczącą innowacji technologicznych lubuskich przedsiębiorstw, która odbędzie się 27 listopada w hotelu Grape Town w Zielonej Górze.

Oto program konferencji.

9:30 – 10:30 Rejestracja uczestników, kawa powitalna

11:00– 11:30 Powitanie Bank Gospodarstwa Krajowego partnerem przedsiębiorców Kredyt na innowacje technologiczne – dla kogo i na jakie działania? Kto może skorzystać z dofinansowania? Jakie projekty mogą zostać dofinansowane? – zasady aplikowania Jak przygotować się do złożenia wniosku? Jak działa generator wniosków o dofinansowanie? Jak przebiega proces oceny wniosków? Jakie błędy są najczęściej popełniane na tym etapie i jak ich uniknąć? – pytania, dyskusja.

11:30 – 11:45 Przerwa kawowa, konsultacje indywidualne

11:45 – 12:30 Kredyt na innowacje technologiczne – zasady realizacji projektów Jak podpisać umowę o dofinansowanie? Jak prawidłowo realizować projekt? Jak wnioskować o wypłatę dofinansowania? Jakie błędy są najczęściej popełniane na tym etapie i jak ich uniknąć? – pytania, dyskusja.

12:30 – 13:15 Bony na innowacje – Organizacja Pracodawców Ziemi Lubuskiej – działania na rzecz lubuskich przedsiębiorstw – Bon na innowacje – sposób na rozpoczęcie współpracy nauki i biznesu Dla kogo i na jakie działania? Zasady aplikowania Zasady prowadzenia projektu.

13:15 Lunch i rozmowy biznesowe

Dowiedz się więcej na temat programu Bon na Innowacje!